Kan inte nå servern

354 föremål
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1d 19 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Shrigley, "Swan".
1d 20 tim
David Shrigley, "Swan".
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 20 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Havet.
2d 21 tim
Axel Lind, Havet.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
1d 19 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
6d 21 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
2d 22 tim
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
4d 22 tim
Bordslampa 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
6d 21 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord gustaviansk stil 1900-tal.
1d 19 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
6d 21 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
6d 20 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
2d 21 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
2d 21 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med en trappslipad ametist.
1d 20 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
2d 21 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer tre st sent 1900-tal.
1d 19 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 21 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
6d 21 tim
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 210x119 ca.
4d 21 tim
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
5d 22 tim
Göran Brunius, Kustvy.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, Scarf.
7d 18 tim
Louis Vuitton, Scarf.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
6d 21 tim
Oscar Reutersvärd, skulptur.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
5d 21 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
6d 22 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
2d 21 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
2d 21 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poster 2 st "1984" Big Brother".
2d 21 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 20 tim
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
3d 19 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
2d 20 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Nain part silk ca 263x162 cm.
1d 19 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord 1970-tal.
1d 19 tim
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK