Signerad Fritz Jakobsson och daterad 1982. Olja på duk 35x50 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Auktionen avslutades
Klubbat pris
440
E
U
R
4 924
S
E
K
465
USD
Utropspris
550 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
3
24 maj 20:44
440 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
4
23 maj 12:16
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3
19 maj 23:12
400 EUR
2
18 maj 19:47
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1
17 maj 16:36
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Alla tider är i CEST
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag: