Fanerat med mahogny. Läderklädd skiva, beslag av mässing med dekor av akantusblad och rocailler. Tre lådor, frånsidan med blindlådor. Lätt svängda ben. Längd 177, bredd 81, höjd 80 cm.
Något slitage. Ställvis blekt. Fanerskador. Nyckel saknas.
Auktionen avslutas
8 timmar 37 minuter
Aktuellt bud
6 800
S
E
K
598
E
U
R
634
USD
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 7 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
1
18 maj 1:05
6 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
3
A
18 maj 1:05
6 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
Alla objekt som skickas från Bukowskis är fullt försäkrade och omsorgsfullt packade för att skydda ditt unika föremål.
Hur bokar jag transport?
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
När levereras varan?
Din order kommer att iordningställas inom 2-5 dagar efter att transporten är bokad. Du kommer att få ett meddelande per mail, telefon eller sms när ditt objekt är på väg. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.