Asiatiskt på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Stort format med dekor i famille vertefärger. Mått 11,5x11,5x5,5 cm.
Nedslipad hals. Nagg, slitage.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.