Asiatiskt på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Polykrom och delvis förgylld dekor av palatsinteriörer, blommor, fjärilar och fladdermöss. Höjd 37 cm.
Nagg. Något slitage. Sprickor på mynning och liv. Nedre änden av locket lindad med tejp för att sitta mer stabile.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.