Keramik & Porslin på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
AUNE SIIMES, SKÅL, porslin, monogramsignerad AS Arabia.
Vitglaserad skål med stiliserat bommotiv och konturerad kant. Diameter 15,5 cm, höjd 5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.