Smycken på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Inre omkrets 20 cm. Bredd 50 mm.
Obetydligt ytslitage.
Förlagan merjanskt armband från ca 900-talet.
Källa: Kalevala Korus bildarkiv.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.