Möbler på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Betsade karmstolar med skuren dekor. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 47, höjd 95 cm vardera.
Renoverade, lackade eller betsade, ursprungligen målade. Skador, avslag, maskstungna. Lagningar med kompletteringar. Instabila.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.