Smycken på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Silver. Brosch numrerad 82 B, diameter 4 cm. Manschettknappar numrerade 57, diameter 2 cm. Total vikt 21,1 gram.
Slitage. Manschettknappar omgjorda från örhängen av Lagerström i Stockholm 1945.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.