Ring/Cocktailring 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter, trappslipade ametister och granater
Diamanter ca 0,345 ct totalt, granater och diamanter i form av ett hjärta, ringens bredd 8-21 mm, ringens höjd 7,3 mm, ringstorlek ca 17,35/54,5, vikt ca 20,8 gram
Smärre repor. Två ametister med kantnagg.
Auktionen avslutas
7 dagar 6 timmar
Aktuellt bud
500
S
E
K
44
E
U
R
47
USD
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Alla objekt som skickas från Bukowskis är fullt försäkrade och omsorgsfullt packade för att skydda ditt unika föremål.
Hur bokar jag transport?
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
När levereras varan?
Din order kommer att iordningställas inom 2-5 dagar efter att transporten är bokad. Du kommer att få ett meddelande per mail, telefon eller sms när ditt objekt är på väg. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.