Kan inte nå servern
534
1547528

Cecilia Johansson

(Sverige, Född 1939)
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
223 - 268 EUR
236 - 283 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Köpinformation
Bildrättigheter

För konditionsrapport kontakta specialist
Fredrik Karlsson
Stockholm
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Cecilia Johansson
(Sverige, Född 1939)

ring, silver och rutilkvarts, Göteborg 1972.

Signerad Cecilia. Diameter ca 21 mm, storlek 18/57, vikt 15 g.

Bruksslitage.