Glass at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Glasfågel "Ruby bird", Rött och iriserande glas. Signerad O. Toikka Nuutajärvi och etikettmärkt Iittala Finland .Längd 20 cm.
Smärre ytslitage.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.